• autor: szpicu, 2012-06-02 16:11

KKS "DWÓR KOMBORNIA - LKS "ISKRA" ISKRZYNIA  1:2 (0:0)

Bramki:

LEŚ x2

2 czerwca w przedostatniej kolejce przyszło nam się zmierzyć w Derbowym spotkaniu z drużyną KKS "Dwór" Kombornia. W tym meczu bramki wpadały w ostatnich 10 minutach.

Sędzia rozpoczął spotkanie. W początkowej fazie meczu "Iskra" zaatakowała na bramkę rywali. W około 10 minucie Mogło być już 1:0 dla gości. Leś uderzając z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę. W 25 minucie stworzyliśmy sobie kolejną dogodną sytuację do strzelenia bramki,jednak Guzik uderzając z pola karnego minimalnie przestrzelił. Chwilę później dobrą piłkę na pole karne dostał Najdecki,ale jego strzał został zablokowany przez obronę Komborni. W 30 minucie po raz kolejny Leś strzela z rzutu wolnego,ale tym razem piłka poszybowała nad poprzeczką. W ostatnim kwadransie pierwszej połowy gospodarze stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji,jednak piłka po ich uderzeniu nie znalazła drogi do siatki. W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udaje się strzelić bramki i wynik do przerwy to bezbramkowy remis.

Druga część spotkania była znacznie ciekawsza. Już w pierwszych minutach po wejściu na plac gry Pojnar mógł zdobyć bramkę. Jednak piłka po jego uderzeniu powędrowała tuż obok lewego słupka. W 60 minucie Leś dogrywa piłkę do wychodzącego na dobrą pozycję Najdeckiemu,ten zdecydował się na strzał w pierwszej piłki i uderzył niecelnie. W 80 minucie wpada pierwsza bramka w tym spotkaniu po stałym fragmencie gry. Wawrzkowicz wrzuca piłkę z rzutu rożnego, po którym Leś głową pakuje piłkę do siatki. W ten sposób wyprowadza "Iskrę"na jedno bramkowe prowadzenie. Jednak radość gości nie trwała długo. 2 minuty później Jurczak wykorzystuje nieporozumienie obrońców i umieszcza piłkę w bramce. Gdy wydawało się,że obie ekipy podzielą się zdobyczą punktową, w doliczonym czasie gry dobrze dysponowany w tym dniu Leś decyduje się na indywidualną akcję,mija trzech rywali i wychodząc sam na sam z bramkarzem pewnie pakuje piłkę do bramki i w ten sposób pieczętuje wygraną.

"Iskra" po raz 6 wygrywa w rundzie wiosennej. Rewanżuje się za porażkę z rundy jesiennej. A za tydzień ostatni mecz rundy i kolejne Derby. Tym razem zagramy z Verso "Cisy" Jabłonicą Polską.