Wygrana po zaciętym meczu

• autor: szpicu, 2012-05-05 16:08

LKS "PŁOMIEŃ ZMIENNICA" - LKS "ISKRA" ISKRZYNIA 4:5 (1:2)

2xGUZIK

HARĘZGA

WAWRZKOWICZ

FAKADEJ

Galeria zdjęć

lks-plomien-zmiennica-lks-iskra-iskrzynia-3327084.jpg lks-plomien-zmiennica-lks-iskra-iskrzynia-3327085.jpg lks-plomien-zmiennica-lks-iskra-iskrzynia-3327087.jpg

5 maja zmierzyliśmy się w wyjazdowym spotkaniu z sąsiadującą w tabeli drużyną LKS "Płomień" Zmiennica. Był to bardzo ciekawy i dobry mecz z dużą ilością bramek.

Spotkanie rozpoczęło się dla nas fatalnie,bo już w 3 minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie. Zawodnik uderzył zza pola karnego tuż obok lewego słupka. w 6 minucie "Iskra" mogła wyrównać,ale Haręzga w sytuacji sam na sam minimalnie przestrzelił. w 15 minucie goście marnują kolejną znakomitą sytuację. Guzik wychodząc sam na sam uderzył wprost wychodzącego bramkarza. Co się odwlecze, to nie uciecze..w 18 minucie Wawrzkowicz wrzuca piłkę w pole karne,bramkarz łapie piłkę i wypada mu ona z rąk prosto do siatki. Mamy 1:1. Kolejną bramkę zdobywamy w 30 minucie. Fakadej uderza ale trafia wprost bramkarza,ten odbija przed siebie,a Guzik znalazł się tam gdzie powinien i wpakował piłkę do pustej bramki. W pierwszej połowie nikomu nie udało się już zdobyć bramki i schodzimy do szatni z wynikiem 2:1 dla "Iskry".

Początek drugiej połowy nie zapowiadał,że zobaczymy w tym meczu jeszcze tyle bramek. W około 53 minucie zawodnicy ze Zmiennicy doprowadzają do remisu. Jeden z napastników wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i umieszcza piłkę w siatce. W 60 minucie po raz kolejny przyjezdni wychodzą na prowadzenie. K.Pelczar wrzuca piłkę z rzutu rożnego,duże zamieszanie w polu karnym i Haręzga wbija futbolówkę do bramki. "Iskra" długo nie cieszyła się z prowadzenia bo chwiłę później nasz pogromca z pierwszego meczu doprowadza do remisu. Mamy 3:3. Kolejną bramkę Iskrzyniacy strzelają w 67 minucie. Niepilnowany Fakadej dostaje w piłkę w polu karnym i technicznym uderzeniem w lewy róg zdobywa 4 bramkę i tym samym wychodzimy na jedno bramkowe prowadzenie. Po raz kolejny radość gości nie trwała długo,bo po raz kolejny ten sam zawodnik doprowadza do remisu. W 78 minucie Guzik dostaje bardzo dobre prostopadłe podanie i wychodząc sam na sam pakuje piłkę w siatce. Jak się okazało była to ostatnia bramka w tym meczu. Sędzia gwiżdze po raz ostatni i wynik spotkania to 5:4 dla "Iskry".

Podsumowując mecz był bardzo ciekawy. Zobaczyliśmy wiele sytuacji bramkowych z obydwu stron i co najważniejsze "Iskra" zdobyła komplet punktów w wyjazdowym spotkaniu tym samym wyprzedziliśmy rywale w tabeli.