Aktualności

Kolejna porażka

• autor: szpicu, 2012-05-01 16:45

LKS "ISKRA" ISKRZYNIA - JKS JASIONÓW 0:3 (0:1)

1 maja przyszło nam się zmierzyć z 3 drużyną tabeli JKS Jasionów. My natomiast przed tym spotkaniem zajmowaliśmy 10 pozycję. W tym spotkaniu z powodu kontuzji nie zobaczyliśmy jednego z napastników "Iskry".

Spotkanie rozpoczęło się w upalne popołudnie. Początek meczu głównie toczył się w środkowym sektorze boiska. w około 20 minucie K.Pelczar popisał się fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego,jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce. Z minuty na minutę goście stwarzali coraz więcej groźnych sytuacji pod bramką Rysza. W około 35 minucie przyjezdni zdobywają pierwszą bramkę w tym spotkaniu i wychodzą na prowadzenie. Zawodnik gości przedarł się przez obronę i z bliskiej odległości przelobował bramkarza. W końcówce spotkania obrońca z Jasionowa zagrywa ręką w polu karnym, jednak sędzia nie podyktował rzutu karnego. Do przerwy schodzimy z wynikiem 0:1.

Druga część spotkania to przewaga Jasionowa. Stwarzali sobie wiele sytuacji do podwyższenia wyniku. Brakowało im wykończenia,a w kilku sytuacjach ratował bramkarz. W około 60 minucie goście wychodzą na dwu bramkowe prowadzenie. Zawodnik Jasionowa dostaje dokładne podanie w pole karne i strzela tuż pod poprzeczkę. Chwile później mogła paść kolejna bramka dla gości ,ale tym razem ratuje nasz Czekański wybijając piłkę z linii bramkowej. "Iskra" również miała swoje sytuacje w tym meczu. Najlepszą z nich miał Wawrzkowicz, kiedy to dostał piłkę w polu karnym i trafił wprost w bramkarza. Swoich sił próbowali również Pelczar,Fakadej czy też Guzik. Jednak ich strzały były niecelne lub bramkarz interweniował bez zarzutu. W końcowej części spotkania tracimy jeszcze jedną bramkę.
Napastnik precyzyjnym strzałem tuż obok słupka pakuje piłkę do siatki. Mecz kończy się wynikiem 0:3.

"Iskra" po raz kolejny zostaje pokonana na własnym stadionie. Jednak miejmy nadzieję,że już w sobotę wywieziemy punkty ze Zmiennicy.