Udany początek

• autor: szpicu, 2012-04-10 18:16

LKS TRZEŚNIÓW - LKS "ISKRA" ISKRZYNIA 1:2 (0:1)

POJNAR

NAJDECKI

W I kolejce rundy wiosennej "Iskra" zmierzyła się w wyjazdowym spotkaniu z ekipą z Trześniowa. Przed tą kolejką różnica punktów między tymi drużynami wynosiła 7 punktów.

Mecz rozpoczął się dla nas idealnie. Już w 2 minucie Pojnar wyprowadza "Iskre" na prowadzenie. Piłka po mocnym uderzeniu z dystansu wpada do bramki tuż obok bezradnego bramkarza. W dalszej części spotkania gra głównie toczyła się w środku pola. Do przerwy z żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki i schodzimy do szatni z wynikiem 1:0.

Druga połowa zaczęła się od groźnych ataków gospodarzy. I już na początku drugiej połowy zawodnicy z Trześniowa doprowadzają do remisu z rzutu wolnego. Mocno uderzona piłka wpada tuż pod poprzeczkę. Parę minut później goście wychodzą na prowadzenie. Leś zostaje sfaulowany w polu karnym i sędzia pokazuje na 11 metr. Do piłki podchodzi Najdecki i zdobywa bramkę. Jak się później okazało była to ostatnia bramka w tym meczu. Pod koniec spotkania dobrej sytuacji nie wykorzystał J.Folta,kiedy to K.Pelczar doskonale zagrał mu piłkę w pole karne,a ten minimalnie przestrzelił. Sędzia gwiżdze po raz ostatni i to spotkanie kończy się wynikiem 2:1 dla "Iskry".

Z pewnością był to bardzo wyrównany mecz jaki przyszło nam rozegrać na trudnym terenie w Trześniowie. Rozegraliśmy dobre spotkanie stwarzając sobie kilka dobrych sytuacji bramkowych i co najważniejsze zdobyliśmy komplet punktów.

SKŁAD:

W.Rysz - M.Pelczar, A.Chrobak, B.Szmyd, D.Czekański (75 min.-->B.Hunia) - K.Leś (65 min.-->J.Folta), K.Pelczar, M.Fakadej, M.Pojnar (65 min.-->P.Wawrzkowicz) - M.Guzik (60 min.-->B.Haręzga), K.Najdecki (80 min.-->D.Folta)