Nareszcie wygrana:)

• autor: szpicu, 2011-10-29 15:34

W zaległym meczu z 3 kolejki podejmowaliśmy na własnym boisku ostatnią drużynę ligi LKS Wzdów. Jak się okazało przerwaliśmy złą passę i nie tracać przy tym żadnej bramki.

Mecz rozpoczął się od ataków "Iskry" jednak piłka nie znalazła drogi do siatki. Bliski szczęścia do otwarcia wyniku był Leś,który miał dwie dogodne sytuacje,jednak dużo szczęścia miał bramkarz. Kolejną dogodną sytuację z rzutu wolnego miał Najdecki,ale i tym razem bramkarz interweniował bez zarzutów. W dalszej części spotkania gra się wyrównała. Pierwsza bramka dla Iskrzyniaków wpada około 30 minucie. Pojnar podchodzi do rzutu wolnego i strzela pięknego gola tuż obok prawego słupka. Kolejną dogodną sytuację miał Guzik trafiając w poprzeczkę. Pod koniec pierwszej połowy Guzik zdecydował się na strzał,bramkarz odbił piłkę,a niepilnowany Najdecki z okolic 11 metra podwyższa wynik spotkania. Do przerwy schodzimy z rezultatem 2:0.

Druga połowa to głównie ataki ze strony gospodarzy. Mecz się trochę zaostrzył,gdzie zobaczyliśmy sporo brzydkich fauli ze strony gości. W około 70 minuty znakomitym prostopadłym podaniem popisał się Pojnar, który zagrał do wychodzącego do prostopadłej piłki Najdeckiego,a ten wykończył tą akcję uderzając tuż przy lewym słupku i mamy 3:0. Kolejną dobrą sytuację do podwyższenia wyniku miał Szmyd,jednak zabrakło mu trochę spokoju i nie wykorzystał tej sytuacji. Kolejną dogodną akcję stworzyliśmy sobie z rzutu rożnego. Dośrodkował Pojnar wprost na głowę Czekańskiego,który trafia w poprzeczkę. Swoje sytuację w tym meczu mieli jeszcze m.in.Pelczar,Najdecki,Wawrzkowicz czy też J.Folta,któremu Najdecki zgrał piłkę na 6 metr,a ten w dogodnej sytuacji przestrzelił. 4 bramkę zdobywamy po wrzutce Folty w pole karne,Najdecki zgrywa jeszcze do Guzika,a ten nie daje szans bramkarzowi i pakuje piłkę do bramki. Ten sam zawodnik chwilę pożniej nie wykorzystał swojej jakże dogodnej sytuacji. W końcówce spotkania nasz kapitan zobaczył żółtą kartkę. Sędzia gwiźdze po raz ostatni i ostateczny wynik tego spotkania to 4:0.

Mecz w wykonaniu "Iskry" był bardzo dobry,przełamaliśmy złą passę. Cieszy rownież to,że stworzyliśmy sobie wiele sytuacji do zdobycia bramki oraz dobra gra obrony,która zagrała na zero z tyłu.