Porażka w derbach !!!

• autor: Lechita95, 2011-10-16 19:03

W sobotni poranek nasza drużyna mierzyła się z drużyną z Komborni. Niestety nasi zawodnicy przegrali to spotkanie.

Mecz zaczął się po myśli naszej drużyny bo już na początku na strzał zza pola karnego decyduje się Michał Pojnar, jak się okazało była to bardzo dobra decyzja, ponieważ wyprowadził on naszą drużynę na prowadzenie. Niestety nie cieszyliśmy się długo z tego prowadzenia, ponieważ kilka minut później tracimy bramkę i jest 1:1. Ta bramka nie podłamała naszych zawodników, którzy śmielej ruszyli do przodu i te ataki przyniosły nam druga bramkę, której autorem był Konrad Leś. Ale niestety tracimy drugą bramkę i wynik był 2:2. Do przerwy straciliśmy jeszcze dwie bramki, które wpadły po stałych fragmentach gry. Wynik do przerwy 2:4.

Początek drugiej połowy to przewaga gości, którzy już na początku strzelają nam 5 bramkę. Kolejne bramki dla przyjezdnych to błędy naszych zawodników. Pod koniec meczu nasza drużyna ruszyła do odrabiana strat, ale niestety zdołali strzelić tylko jeszcze dwie bramki,a strzelcami byli kolejno Fakadej i Pojnar. Wynik końcowy brzmiał 4:8.

Gra naszych zawodników nie wygląda źle, w niektórych momentach było nawet bardzo ładnie. Za tydzień kolejne derby z drużyna z Jabłonicy.