07-2017

Lider za mocny

• autor: szpicu, 2011-10-06 15:26

W dniu 01.10.2011 zmierzyliśmy się na własnym stadionie z liderem grupy - LKS "Orły" Jabłonka. Niestety nie daliśmy rady zdobyć żadnych punktów i nasza zła passa trwa nadal.

Przez pierwszy kwadrans gra toczyła się w środku pola i spotkanie było bardzo wyrównane. W około 20 minucie goście zdobywają bramkę po bardzo ładnej akcji. Chwile później "Iskra" mogła wyrównać, kiedy to Najdecki otrzymał doskonałe podanie od Folty i wychodząc sam na sam bramkarz wyszedł zwycięsko z tej sytuacji. W końcówce spotkania goście przejęli inicjatywę i zdobywają bramkę do szatni. Wynik do przerwy to 2:0.

W drugiej części spotkania przyjezdni strzelają w początkowych minutach 2 bramki i przegrywamy już różnicą 4 goli. Gospodarze za wszelką cenę chcieli zdobyć chociażby honorową bramkę. Bliski szczęścia był m.in. Folta popisując się indywidualną akcją, kiedy to minął 3 zawodników, jednakże piłka nie znalazła drogi do siatki. Swoich sił próbował Długosz strzelając z dystansu, ale niecelnie. Również Najdecki miał kolejną dogodną sytuację. Próbował on minąć bramkarza, jednak ten wygarnął mu piłkę spod nóg. Do końca meczu tracimy jeszcze 2 bramki i wynik końcowy to 6:0.

Zawodnicy z Iskrzyni nie mogą przełamać tej fatalnej passy. Była to już 4 porażka z rzędu. Miejmy nadzieję, że na następny mecz wyjdziemy bardzo zmobilizowani i zdobędziemy punkty.