czwartek

Aktualności

Zła passa trwa...!!!

• autor: Lechita95, 2011-09-25 09:06

W VII kolejce przyszło nam się mierzyć z dobrze spisującą się drużyną ULKS Grabówka, która przegrała tylko jedno spotkanie w tej rundzie!!!

Początek meczu to przewaga gospodarzy, którzy już w 5 minucie wychodzą na prowadzenie. Niestety ta przewaga się powiększała i kilka minut później tracimy drugiego gola i po niespełna 15 minutach przegrywamy już 2:0. Lecz nasza drużyna się nie poddała i kilkanaście minut później Fakadej oddaje strzał zza pola karnego, który o centymetry mija bramkę rywali. Prawie do końca pierwszej połowy gra była prowadzona w średnim tempie, lecz w dalszym ciągu przeważała drużyna z Grabówki. W 45 minucie z boku boiska zostaje sfaulowany zawodnik "Iskry", do piłki podchodzi nasz nowy zawodnik Długosz, który mocnym strzałem uderza na bramkę, bramkarz z trudem odbija piłkę przed siebie, a niepilnowany Czekański z najbliższej odległości pakuje ją do bramki i mamy 2:1.

Na początku drugiej polowy tracimy trzecią bramkę. Po tej bramce gra " Iskry " wyglądała znacznie lepiej, co przyniosło nam drugą bramkę, której autorem był Jakub Folta. Niestety po około 60 minutach było widać u naszych zawodników braki kondycyjne, które przeniosły się potem na bramki dla gospodarzy i tak tracimy kolejne 3 bramki a mecz kończy się wynikiem 6:2 dla ULKS Grabówka.

Podsumowując, gra " Iskry " w niektórych momentach gry wyglądała bardzo dobrze, zawodnicy potrzebują jeszcze trochę ogrania. Mam nadzieje że w następnym meczu "Iskra " przerwie zła passę i wygra mecz  z liderem grupy...