czwartek

Aktualności

Kolejna przegrana

• autor: szpicu, 2011-09-20 12:31

Kolejny mecz rozgrywaliśmy na własnym stadionie. Naszym rywalem była drużyna "Płomień" Zmiennica. Mecz rozstrzygną się w pierwszej połowie i po raz pierwszy doznaliśmy porażki na własnym obiekcie.

Mecz nie rozpoczął się po naszej myśli. Przyjezdni już od początku ruszyli na naszą bramkę i zdobywają pierwszego gola w tym spotkaniu. Chwilę później zawodnik Zmiennicy zostaje sfaulowany w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny. Goście nie marnują jedenastki i zdobywają kolejną bramkę. Mamy 2:0. "Płomień" zdobywa następną bramkę, jednak sędzia linowy dopatrzył się spalonego. Zawodnicy z "Iskry" strzelają kontaktową bramkę po ładnym uderzeniu Fakadeja. Znakomitej sytuacji nie wykorzystał J.Folta, kiedy to znalazł się w polu karnym i uderzył tuż obok słupka. Tracimy jeszcze 2 bramki i do szatni schodzimy z wynikiem 1:4. Dodajmy, iż zawodnik gości skompletował hattricka w pierwszej części spotkania.

Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra "Iskry". W tej części spotkania goście jak i gospodarze mieli swoje sytuacje. Dobrym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Pelczar trafiając w poprzeczkę. Swojej sytuacji nie wykorzystał Najdecki, kiedy to z 6 metrów trafił w bramkarza. W tej połowie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki i ostateczny rezultat to 4:1.

"Płomień"Zmiennica w tym spotkaniu był drużyną lepszą. Miejmy nadzieję, że zawodnicy "Iskry" nie załamią się po kolejnej porażce i w następnym meczu zdobędą punkty.