Klęska..

• autor: szpicu, 2011-09-14 11:56

Tym razem rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie z drużyną z Jasionowa. Przyszło nam się mierzyć w osłabionym składzie. Po 3 wygranych z rzędu, to spotkanie przegraliśmy bardzo wysoko.

Już od początku spotkania gospodarze ruszyli do ataku. Kilka groźnych strzałów albo mijały naszą bramkę, albo nasz bramkarz bronił. Niespodziewanie drużyna z "Iskry" mogła wyjść na prowadzenie, kiedy po rzucie z autu na wysokości pola karnego niepilnowany Ziemiański dostał piłkę i z najbliższej odległości trafił wprost w bramkarza. Co się odwlecze to nie uciecze. Gospodarze wychodzą na prowadzenie. Po tej bramce nasi zawodnicy próbowali wyrównać i bliski szczęścia był Najdecki, kiedy to minął 2 zawodników i z około 20 metrów oddał strzał, jednak bramkarz pewnie wyłapał piłkę. Wynik do przerwy to 1:0.

Druga połowa to dominacja i bardzo dobra gra gospodarzy. Już w pierwszych minutach tracimy bramkę po dość kontrowersyjnej decyzji sędziego. Chwilę później gospodarze w krótkim czasie strzelają nam kolejne 4 bramki. W tej części spotkania oddaliśmy kilka groźnych strzałów. Swoich sił próbowali m.in. Wawrzkowicz, Fakadej i Najdecki, jednak futbolówka nie znalazła drogi do siatki. 7 bramkę tracimy po stałym fragmencie gry. Mocno bita piłka z rzutu rożnego trafia wprost na głowę rywala, a ten ładnym strzałem pokonuje bramkarza. W końcówce tracimy jeszcze 2 bramki i ostateczny rezultat to 9:0.

JKS Jasionów wygrał ten mecz zasłużenie po bardzo dobrej grze. Miejmy nadzieję, że ta wysoka porażka "Iskry" to tylko wypadek przy pracy i w najbliższym spotkaniu pokażą na co ich stać i zainkasują 3 punkty.