pon.

Aktualności

Wysokie zwyciestwo

• autor: szpicu, 2011-09-03 18:21

Kolejnym rywalem "Iskry" była drużyna z Haczowa. Mecz można śmiało zaliczyć do bardzo efektownych i cieszący się bardzo dużą frekwencją kibiców, którzy z zapałem dopingowali naszych zawodników.

Pierwsze minuty meczu przyniosły bardzo groźne akcje dla gospodarzy jak i Iskrzyniaków. Doskonale spisywał się na bramce Wojciech Rysz, który obracał w niwecz każdą sytuację przeciwników. Po wybiciu piłki z szesnastki Pojnar drybluje pod samą bramkę Haczowa mijając obrońców jeden za drugim i zagrywa do Najdeckiego, który uderza, lecz piłka odbija się od słupka co natychmiast wykorzystuje Wawrzkowicz. Ten posyła piłkę w prawy róg bramki. Iskra prowadzi 1:0. Stan bramkowy nie zmienił się aż do przerwy chociaż gospodarze mocno naciskali obronę, która stawiała śmiały opór. Pod koniec pierwszej połowy groźną akcję mają przeciwnicy jednak po wślizgu jednego z obrońców zostaje ona wybita.

Druga połowa to przede wszystkim akcje "Iskry". Jak się okazało, rzuty wolne to mocna strona naszych zawodników. Leś uderza z okolic pola karnego, bramkarz z trudem odbija piłkę przed siebie, a niepilnowany Guzik z najbliższej odległości pakuje ją do bramki i mamy 2:0 . W 72 minucie Leś mija kilku graczy i wychodząc sam na sam z bramkarzem zdobywa gola i podwyższa wynik spotkania na 3:0. Czwartą bramkę zdobywa Pojnar, który uderza z wolnego z 20 metrów posyłając piłkę zaraz pod poprzeczkę. Spotkanie kończy się i choć dało się słyszeć sporo zażaleń do sędziego zwłaszcza ze strony gospodarzy, byliśmy lepsi i nabraliśmy trochę cennej pewności i płynności gry.

Dziękujemy kibicom, którzy sprawili, że na wyjeździe nasza drużyna poczuła się jak u siebie. Dziękujemy :)