wtorek

Aktualności

Porażka...

• autor: leomessi1990, 2011-08-29 14:45

W swoim pierwszym meczu w sezonie 2011/2012 nasz zespół uległ na wyjeździe ekipie z Zarszyna. Gospodarze okazali się zbyt mocni, jednak porażka 1:0 to najniższy wymiar kary.

Spotkanie rozpoczęło się po naszej myśli. Kilka groźnych kontr z naszej strony mogło przynieść bramkę, jednak piłka przelatywała obok bramki. Po około 15 minutach do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, którzy raz za razem wyprowadzali coraz to groźniejsze ataki pod naszą bramką. Po jednej z nich piłkę na lewej stronie dostał napastnik z Zarszyna, minął dwóch zawodników "Iskry" i uderzył na bramkę tuż obok naszego bramkarza zdobywając tym samym (jak się później okazało) zwycięską bramkę. Do przerwy nic ważniejszego się nie wydarzyło.

Druga połowa nie różniła się znacząco od pierwszej, z tym wyjątkiem, że nasz zespół cofnął się całkiem do obrony i liczył na kontrataki. Przez całą drugą połowę nasz zespół bronił się całkiem dobrze, a w niektórych przypadkach dopisywało nam szczęście i nie straciliśmy kolejnych bramek.

Podziękowania należą się kibicom, którzy w nielicznej grupie bardzo mocno dopingowała naszych piłkarzy.

Chciałbym także podziękować chłopakom za walkę i powiedzieć, że jako trener całą winę za porażkę biorę na siebie. Jeśli ktoś popełnił błąd to ja.

PS: Relacja trochę kiepska, ale to wynik braku czasu. Jeśli ktoś chce pomóc w pisaniu relacji niech napisze do mnie na GG.