Grad bramek z Klimkówką

• autor: leomessi1990, 2011-07-23 21:22

"Iskra" Iskrzynia - "Karpaty" Klimkówka

5:1 (2:0)

W sobotę do Iskrzyni zawitała drużyna z Klimkówki. Mecz rozpoczął się o godzinie 10:15 w słoneczny poranek i miłej atmosferze.

Początek pierwszej połowy to ataki naszych przeciwników, które kończyły się niecelnym strzałem na bramkę lub na obrońcach "Iskry". Trzeba przyznać, że piłkarze z Klimkówki grali ładną piłkę wymieniając dużo podań i często groźnie atakując. Pierwsza bramka wpadła po akcji z lewej strony. Piłka wrzucona w pole karne mija obrońców Klimkówki i spada pod nogi naszego zawodnika, który podaje do swojego kolegi z drużyny a ten umieszcza piłkę w siatce. Pod koniec pierwszej części spotkania strzelamy drugą bramkę. Znów akcję lewą stroną przeprowadza nasz zawodnik i po minięciu dwóch rywali decyduje się na strzał na bramkę widząc wysuniętego bramkarza gości. Przy tej bramce ewidentny błąd popełnił goalkeeper przyjezdnych źle obliczając swoją odległość od bramki. Wynik do przerwy 2:0 dla "Iskry".

Druga połowa to w początkowej fazie ataki gości. Po jednej z nich nasz bramkarz fauluje w polu karnym zawodnika "Karpat" i sędzia dyktuje rzut karny. Piłkarz Klimkówki wykorzystuje rzut karny i mamy 2:1. Po tym golu nasz zespół podkręcił tempo, co przyniosło rezultat w postaci trzeciej bramki. Po tym golu nasz team ruszył do ataku widząc braki w przygotowaniu kondycyjnym rywali. Po kilku atakach zdobywamy jeszcze dwie bramki. Wynik końcowy to 5:1 dla "Iskry".

Na koniec warto podkreślić, że mimo iż mieliśmy tylko kilka treningów, kondycyjnie przewyższaliśmy przeciwnika, który nie wytrzymał tempa narzuconego przez nasz zespół. Bardzo to cieszy i pozwala mieć nadzieję, że na spotkania ligowe nie będziemy odstawać od drużyn, które już grały w lidze.

autor: WormeX 2011-07-24 11:49:53

Profil WormeX w Futbolowo Wynik cieszy, ale trzeba Klimkówce przyznać, że po ostatnim dobrym sezonie w swojej lidze (drugie miejsce w A-klasie) część składu przeszła do drużyny seniorskiej, a druga część po prostu się na sparing nie stawiła. Ale wynik cieszy i to jest najważniejsze :)

autor: szpicu 2011-07-24 12:11:43

Profil szpicu w Futbolowo jak na poczatek to bardzo dobry wynik:D